Mary Stud Earrings 8 Carat With 2x0.20ct W/VS Labgrown Diamond

10 720,00 kr
Merke:
Produkttype:
Flere detaljer:
Farge:
Materiale:
Perler / Steiner:
Artikkelnummer:
88947720
EAN:
5710880136366
Fargevalg

Varen er lagt til i handlekurven
  • Fri frakt ved kjøp over 749 kr
  • Mulighet for gaveinnpakning til 29 kr
  • 60 dager returrett

Mer om Mary Stud Earrings 8 Carat With 2x0.20ct W/VS Labgrown Diamond

Mary-ørestikkene fra By Aagaard er designet for deg som ønsker det klassiske diamantlooket - iøynefallende nok til å bli lagt merke til, men stilfulle nok til å passe inn overalt. Med 2 x 0,20 ct labgrodde diamanter i W/VS-kvalitet får du høy klarhet og en vakker hvit tone som gir den karakteristiske glansen som løfter enhver look på et øyeblikk.

Øredobbene er innfattet i 8 karat gull og kombinerer tidløs design med moderne tenkning. Labdyrkede diamanter er fysisk og optisk identiske med diamanter som er utvunnet i gruver, men er produsert under kontrollerte forhold - et bevisst valg som ikke går på kompromiss med kvalitet eller uttrykk.

Designet gjør Mary-ørestikkene til en allsidig favoritt som fungerer like godt til en polert hverdagsstil som til festlige anledninger. De kan brukes alene for et stilrent og sofistikert uttrykk, eller kombineres med andre smykker fra Mary-familien for en helhetlig look.

Mary by Aagaard bærer kolleksjonens særegne DNA: minimalistisk diamantdesign med fokus på finish, proporsjoner og tidløshet - smykker som ikke skriker, men som likevel blir husket.

Når du kjøper Mary Stud Earrings hos A-Hjort, får du en enkel bytteservice og personlig kundeservice som gjør kjøpsopplevelsen trygg og enkel - enten du velger et smykke til deg selv eller som en gave som vil bli husket.

Sjekk ut noen andre gode tilbud her!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Les mer om Mary By Aagaard og se alle produktene her