Bumped Large Hoops
- Merke / Brand:
- Studio Z
- Produkttype:
- Øreringer
- Flere detaljer:
- Creol
- Lengde:
- 20 mm (2 cm)
- Farge:
- Gullfarge
- Materiale:
- Gullbelagt sterlingsølv 925
- Artikkelnummer:
- 15416
- EAN:
- 5713169125556
- Leveringstid: 2-7 virkedager
- Gratis frakt og gaveinnpakning
- 60 dager returrett
Mer om Bumped Large Hoops
Bumped hoops fra Studio.Z er en elegant måte å tilføre både struktur og varme til looken din. Med sin bølgete form og avrundede silhuett skaper de et balansert uttrykk der rå detaljer møter sofistikert design. Øredobbene måler 20 mm og har en behagelig størrelse som gjør dem perfekte til både hverdagsbruk og festlige anledninger.
Disse creolene er laget i 925 sterlingsølv og belagt med slitesterkt 18 karat gull, og er kun tilgjengelige i en gullbelagt versjon. Den gylne finishen og den myke overflaten fanger lyset på en vakker måte og gir smykkene en varm glød som passer til alle hudtoner og stiler.
Studio.Z er skapt av den danske designeren Sara Ziegler, som kombinerer nordisk minimalisme med naturens organiske former. Merkets smykker er skapt i ekte materialer - alltid sølv eller gullbelagt sølv - med fokus på kvalitet, bærekraft og design som varer i både uttrykk og funksjon.
Hos A-Hjort finner du hele Studio.Z-universet - fra stilige ringer og delikate halskjeder til elegante armbånd og karakterfulle øredobber som Bumped hoops - alt skapt med sans for detaljer og design du kan føle.
Hos A-Hjort får du alltid gratis frakt, gratis gaveinnpakning og enkel bytteservice - slik at du kan velge de smykkene som passer din stil, ditt liv og dine verdier.
