Silke x Sistie 2nd Small Creoles

490,00 kr415,00 kr
Merke:
Produkttype:
Flere detaljer:
Diameter:
25 mm (2,5 cm)
Farge:
Materiale:
Artikkelnummer:
11306
EAN:
5710143095768

Varen er lagt til i handlekurven
  • Fri frakt ved kjøp over 749 kr
  • Mulighet for gaveinnpakning til 29 kr
  • 60 dager returrett

Mer om Silke x Sistie 2nd Small Creoles

Kreolene er designet med en detaljert bølgeovergang. "Havet gjenspeiler livets opp- og nedturer, og det er det som gjør det vakkert og fascinerende og vekker følelser inni oss." - Silke Kristensen

Silk x Sistie 2nd Creoles er designet med en detaljert bølget overgang som gir en eleganse til looken din, enten det er til hverdag eller fest. Hvis du har flere hull i ørene, er det ideelt å mikse disse med andre øredobber.

Creolene måler 25 mm i diameter og lukkes med en lås

Øredobbene er laget av 100 % resirkulert rustfritt stål med slitesterk PVD-behandling.

Smykkene er laget av rustfritt stål og belagt med den ekstra slitesterke PVD-behandlingen. Sammenlignet med smykker i andre materialer har smykkene en uovertruffen holdbarhet og ripebestandighet. Smykker i rustfritt stål tåler svette, vann, fuktighet og parfyme og er derfor ekstremt slitesterke.

Sjekk ut noen andre gode tilbud her!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Les mer om Sistie 2nd og se alle produktene her