Spirale Pianura Grande Earrings

3 279,00 kr2 885,00 kr
Merke:
Produkttype:
Flere detaljer:
Bredde:
13 mm (1,3 cm)
Lengde:
36 mm (3,6 cm)
Farge:
Materiale:
Artikkelnummer:
SJ-E2591-YG
EAN:
5710699092099
Fargevalg

Varen er lagt til i handlekurven
  • Fri frakt ved kjøp over 749 kr
  • Mulighet for gaveinnpakning til 29 kr
  • 60 dager returrett

Mer om Spirale Pianura Grande Earrings

Spiral Pianura Grande-øreringene fra Sif Jakobs Jewellery er for deg som ønsker øreringer med et karakteristisk, spiralformet uttrykk og en ren, skulpturell eleganse. Med en størrelse på 36 x 13 mm skaper de en lang, slank silhuett som beveger seg vakkert på øret - spiraldesignet tilfører en organisk dynamikk som skiller dem fra mer klassiske øreringer.

Øredobbene fås i rhodiumbelagt 925 sterlingsølv eller 18 karat gullbelagt 925 sterlingsølv med blank overflate. Det rene metalluttrykket uten sirkoner lar formen og overflateglansen tale for seg selv - modig og tidløst på samme tid. Den markante lengden gjør dem til et tydelig statement alene og setter agendaen for looken din.

Som Grande-versjonen i Spirale Pianura-familien er de det perfekte valget for anledninger der du vil at øredobbene skal gjøre litt ekstra ut av seg - men likevel beholde det stilrene skandinaviske formspråket intakt.

Sif Jakobs Jewellery bærer varemerkets særegne DNA: møtet mellom skandinavisk enkelhet og italiensk eleganse - smykker som kombinerer tidløs design med et særegent moteuttrykk og tilfører hverdagen et snev av luksus.

Når du kjøper Spirale Pianura Grande Øredobber hos A-Hjort, får du en enkel bytteservice og personlig kundeservice som gjør kjøpsopplevelsen trygg og enkel - enten du velger et smykke til deg selv eller som en gave som vil bli husket.

Sjekk ut noen andre gode tilbud her!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Les mer om Sif Jakobs Jewellery og se alle produktene her