Vanessa Mini Hoops
- Merke:
- Nuni Copenhagen
- Produkttype:
- Øreringer
- Flere detaljer:
- Creol
- Diameter:
- 12 mm (1,2 cm)
- Farge:
- Gullfarge
- Materiale:
- Gullbelagt sterlingsølv 925
- Artikkelnummer:
- 16304
- EAN:
- 5714682029482
- Fri frakt ved kjøp over 749 kr
- Mulighet for gaveinnpakning til 29 kr
- 60 dager returrett
Nuni Copenhagen
Nuni Copenhagen ble lansert i 2019 av ekteparet Maria Fodeh og Kenny Christensen, som deler en sterk kreativ drivkraft og over 30 års bransjeerfaring. Nuni Copenhagen kombinerer farger, perler og steiner i feminine, håndlagde smykker med et moderne og lekent uttrykk. Kolleksjonene omfatter øreringer, halskjeder og armbånd. Nuni Copenhagen skiller seg ut med sitt livlige, tilgjengelige og moderne designunivers.
Vanntette smykker
"Vannbestandige smykker" er smykker som tåler en høy grad av hverdagsvann - som håndvask og lett regn - uten å endre utseende raskt. Alt handler om materiale og overflate. Rustfritt stål og massivt gull tåler vanligvis vann bedre enn forgylte smykker, som for eksempel gullbelagte smykker. I noen tilfeller brukes også følgende PVD-behandling (Physical Vapour Deposition), der et svært tynt, hardt belegg "bindes" til overflaten og kan gi bedre slitestyrke enn tradisjonelle belegg - men det er likevel en overflate som kan slites ut etter hvert, avhengig av bruk. Smykker med steiner, perler eller lim bør generelt holdes tørre.
Gullbelagt sterlingsølv 925
Gullbelagt sterlingsølv 925 er ekte sterlingsølv (92,5 % sølv) med et tynt lag gull på overflaten, noe som gir et varmt gullfarget uttrykk. Forgyllingen er vanligvis utført med gull i ca. 18-22 karat, så fargen kan variere i tone. Ettersom belegget er en overflate, opprettholdes finishen best ved skånsom bruk og riktig pleie.
Mer om Vanessa Mini Hoops
Vanessa Mini Hoops er en feminin og eventyrlig tolkning av den klassiske hoopsringen. De er laget av 24 karat gullbelagt, resirkulert sterlingsølv og er dekorert med små, delikate blomster rundt hele ringen. Med en diameter på 12 millimeter har de en diskret størrelse som gjør dem behagelige å bruke til hverdags, samtidig som de gir et unikt og elegant uttrykk.
De små blomstene på disse hoopsene er delikate og detaljerte, noe som skaper et romantisk og lekent uttrykk som passer for både store og små. Vanessa Mini Hoops er perfekte alene som statement-øredobber, men de er også fine å kombinere med andre små ørestikker eller hoops for et mer personlig og lagvis look.
Designet er både klassisk og moderne på samme tid, noe som gjør disse øredobbene til et allsidig tilskudd til smykkeskrinet ditt. De kan enkelt pyntes opp til festlige anledninger eller brukes til hverdags for et snev av sommerlig letthet og feminin sjarm.
Vanessa Mini Hoops er også et ideelt valg som gave. De vakre blomstene og den varme, gylne fargen gjør dem til en ideell gaveidé til konfirmasjon, bursdag, konfirmasjon eller som en kjærlig gest til en du er glad i.
Når du handler hos A-Hjort får du tilgang til flere fordeler som gjør opplevelsen din ekstra enkel og behagelig. Vi tilbyr uansett størrelse, slik at du unngår skjulte kostnader. Ønsker du å gi bort øredobbene i gave, sørger vi for vakker og gratis gaveinnpakning. Hvis du angrer på kjøpet, er det enkelt å bruke vår enkle og greie bytteservice.
Vanessa Mini Hoops er en vakker og poetisk hyllest til blomstenes letthet og naturens skjønnhet. Et sjarmerende valg for den stilbevisste kvinnen som setter pris på kvalitet og fine detaljer.