The Flower Box Earrings
- Merke:
- Nuni Copenhagen
- Produkttype:
- Øreringer
- Lengde:
- 35 mm (3,5 cm)
- Farge:
- Gullfarge
- Materiale:
- Gullbelagt sterlingsølv 925
- Artikkelnummer:
- 16244
- Fri frakt ved kjøp over 749 kr
- Mulighet for gaveinnpakning til 29 kr
- 60 dager returrett
Nuni Copenhagen
Nuni Copenhagen ble lansert i 2019 av ekteparet Maria Fodeh og Kenny Christensen, som deler en sterk kreativ drivkraft og over 30 års bransjeerfaring. Nuni Copenhagen kombinerer farger, perler og steiner i feminine, håndlagde smykker med et moderne og lekent uttrykk. Kolleksjonene omfatter øreringer, halskjeder og armbånd. Nuni Copenhagen skiller seg ut med sitt livlige, tilgjengelige og moderne designunivers.
Vanntette smykker
"Vannbestandige smykker" er smykker som tåler en høy grad av hverdagsvann - som håndvask og lett regn - uten å endre utseende raskt. Alt handler om materiale og overflate. Rustfritt stål og massivt gull tåler vanligvis vann bedre enn forgylte smykker, som for eksempel gullbelagte smykker. I noen tilfeller brukes også følgende PVD-behandling (Physical Vapour Deposition), der et svært tynt, hardt belegg "bindes" til overflaten og kan gi bedre slitestyrke enn tradisjonelle belegg - men det er likevel en overflate som kan slites ut etter hvert, avhengig av bruk. Smykker med steiner, perler eller lim bør generelt holdes tørre.
Gullbelagt sterlingsølv 925
Gullbelagt sterlingsølv 925 er ekte sterlingsølv (92,5 % sølv) med et tynt lag gull på overflaten, noe som gir et varmt gullfarget uttrykk. Forgyllingen er vanligvis utført med gull i ca. 18-22 karat, så fargen kan variere i tone. Ettersom belegget er en overflate, opprettholdes finishen best ved skånsom bruk og riktig pleie.
Mer om The Flower Box Earrings
Flower Box Earrings er et vakkert og sjarmerende smykkeskrin fylt med små detaljer som begeistrer ved første øyekast. Her får du et sett med øredobber i 24 karat gullbelagt sterlingsølv, designet med en følelse av både eleganse og personlighet. Den ene øredobben består av tre små blomsteranheng som henger lett og beveger seg grasiøst med hvert skritt du tar. Den andre er en enkel ørestikker formet som en delikat blomst som sitter tett inntil øret. Sammen skaper de et lekent og stilig uttrykk, perfekt for deg som liker å mikse og matche.
Blomstermønsteret utstråler sommer, varme og glede. De små perlene og de fine detaljene i hver blomst gir smykkene en håndlaget følelse, og det gullbelagte sølvet gir en varm glød. Det feminine og lett asymmetriske uttrykket gjør at settet passer både til hverdag og fest. Bruk dem alene for et enkelt uttrykk, eller style dem med andre øredobber hvis du har flere hull i ørene.
Hos A-Hjort elsker vi smykker som forteller en historie, og The Flower Box er et lite smykkeeventyr i seg selv. Det er ikke bare øreringer, det er små blomsterøyeblikk du kan bære med deg hver dag. Esken de kommer i er også vakker og fargerik, noe som gjør settet til en ideell gave til en venn, søster eller deg selv.
De vakre øredobbene er 3,5 centimeter lange i lengden for den lange versjonen og 5 millimeter i diameter for øredobben. Begge smykkene er laget av ekte sterlingsølv og belagt med 24 karat gull, slik at du får både holdbarhet og luksus i ett.
Flower Box Earrings er nok en liten perle i det kuraterte utvalget hos A-Hjort, der kvalitet, personlig stil og smykkeglede går hånd i hånd.