Eternity Stud Earrings With 2x0.50ct W/SI Diamond 4c

87 345,00 kr
Merke:
Produkttype:
Flere detaljer:
Farge:
Materiale:
Perler / Steiner:
Artikkelnummer:
14949450-34
EAN:
5710879786602
Fargevalg

Varen er lagt til i handlekurven
  • Fri frakt ved kjøp over 749 kr
  • Mulighet for gaveinnpakning til 29 kr
  • 60 dager returrett

Mer om Eternity Stud Earrings With 2x0.50ct W/SI Diamond 4c

Eternity-øreringer med 2 x 0,50 ct diamanter i W/SI-kvalitet og 4-klofatning er for kvinner som ønsker et tydelig diamantstatement med maksimal briljans i et rent, tidløst design. To briljantslipte diamanter på 0,50 ct hver gir et slående nærvær og et eksklusivt uttrykk, mens innfatningen med fire klør løfter steinene for optimalt lys og glitter. Ørestikkene står sterkt i seg selv og føles som et smykke som gjør inntrykk - men designet holder det klassisk.

Eternity Diamond By Aagaard er kjent for tidløs smykkedesign og materialer som tåler tidens tann. Smykkestiftene finnes i gull og hvitt gull, slik at du kan velge tone: hvitt gull for et kjølig og moderne uttrykk, gull for et varmt og ikonisk uttrykk. Det enkle formspråket gjør dem enkle å style og vanskelige å gå lei av.

Diamantbyttesortimentet gjør valget fleksibelt: utvalgte design kan oppgraderes senere hvis du ønsker større diamanter. Hos A-Hjort får du gratis gaveinnpakning og enkel bytteservice.

Sjekk ut noen andre gode tilbud her!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Les mer om Eternity Diamond By Aagaard og se alle produktene her