Eternity Ring With 0.50ct W/SI Diamond 4c

56 695,00 kr
Merke:
Produkttype:
Flere detaljer:
Ringstørrelse:
50 Euro size
Farge:
Materiale:
Perler / Steiner:
Artikkelnummer:
14649450-34/50
EAN:
5710879786336

Varen er lagt til i handlekurven
  • Fri frakt ved kjøp over 749 kr
  • Mulighet for gaveinnpakning til 29 kr
  • 60 dager returrett

Mer om Eternity Ring With 0.50ct W/SI Diamond 4c

Evighetsringen med 0,50 ct diamant i W/SI-kvalitet og 4-klofatning er for kvinner som ønsker en klar og tydelig diamant i et rent, klassisk design. 0.de 50 ct gir en slående størrelse og mye briljans, og innfatningen med fire klør løfter diamanten for optimalt lys og liv. Ringen står sterkt i seg selv og føles som et smykke som gjør inntrykk - men som likevel er tidløst nok til å kunne brukes igjen og igjen.

Eternity Diamond By Aagaard er kjent for tidløs smykkedesign med fokus på kvalitet og holdbarhet. Ringen er tilgjengelig i gull og hvitt gull, slik at du kan velge den tonen som passer din stil. Hvitt gull gir et kjølig, moderne uttrykk, mens gull føles varmt og ikonisk. Det enkle designet gjør ringen enkel å style og alltid aktuell.

Det spesielle med serien er diamantbytteserien: utvalgte design kan oppgraderes senere hvis du ønsker en større diamant. Hos A-Hjort får du gratis gaveinnpakning og enkel bytteservice.

Sjekk ut noen andre gode tilbud her!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Les mer om Eternity Diamond By Aagaard og se alle produktene her