Eternity Ring With 0.10ct W/SI Diamond 4c

10 715,00 kr
Merke:
Produkttype:
Flere detaljer:
Ringstørrelse:
50 Euro size
Farge:
Materiale:
Perler / Steiner:
Artikkelnummer:
14649410-34/50
EAN:
5710879785810
Fargevalg

Varen er lagt til i handlekurven
  • Fri frakt ved kjøp over 749 kr
  • Mulighet for gaveinnpakning til 29 kr
  • 60 dager returrett

Mer om Eternity Ring With 0.10ct W/SI Diamond 4c

Evighetsringen fra Aagaard er for deg som vil ha en diamant du kan se tydelig - men likevel i et rent og tidløst uttrykk. Med en 0,10 ct briljantslipt diamant i W/SI-kvalitet og en klassisk 4-klofatning får du mer tilstedeværelse på fingeren - innfatningen løfter steinen og sørger for optimal lysgjennomgang, slik at du får maksimal briljans ved hver bevegelse.

Ringen finnes i gull og hvitt gull, slik at du kan velge den fargen som passer deg best: hvitt gull for et kjølig, moderne uttrykk eller gull for et varmt, ikonisk uttrykk. Den enkle designen gjør den enkel å style alene eller sammen med andre ringer - en elegant hverdagsfavoritt som også gjør seg godt på fest.

Eternity-kolleksjonen bygger på Aagaards diamantbytteprogram, der du kan bytte ut diamanten din mot en større diamant innen to år - og bare betale prisforskjellen. Dette gir deg friheten til å la smykkene dine vokse med deg over tid.

Eternity fra Aagaard bærer kolleksjonens særegne DNA: tidløs smykkedesign med fokus på materialer og utførelser som varer - smykker som ikke skriker, men som huskes.

Når du kjøper Eternity Ring hos A-Hjort, får du en enkel bytteservice og personlig kundeservice som gjør kjøpsopplevelsen trygg og enkel - enten du velger et smykke til deg selv eller en gave som vil bli husket.

Sjekk ut noen andre gode tilbud her!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Les mer om Eternity Diamond By Aagaard og se alle produktene her