Eternity Pendant With 0.50ct W/SI Diamond 6c

41 365,00 kr
Merke:
Produkttype:
Flere detaljer:
Farge:
Materiale:
Perler / Steiner:
Artikkelnummer:
44849950-34
EAN:
5710879451579
Fargevalg

Varen er lagt til i handlekurven
  • Fri frakt ved kjøp over 749 kr
  • Mulighet for gaveinnpakning til 29 kr
  • 60 dager returrett

Mer om Eternity Pendant With 0.50ct W/SI Diamond 6c

Eternity-anhenget fra Aagaard er for deg som ønsker et tydelig diamantstatement med et klassisk, luksuriøst utseende. Med en 0,50 ct briljantslipt diamant i W/SI-kvalitet og en klassisk 6-klofatning får du en slående tilstedeværelse på halsen - de seks klørne rammer inn diamanten på en ikonisk måte og gir ekstra sikkerhet, samtidig som steinen får rikelig med lys og et levende spill ved hver bevegelse.

Anhenget er tilgjengelig i gull og hvitt gull, slik at du kan velge den tonen som passer deg best: hvitt gull for et kjølig, moderne uttrykk eller gull for et varmt, klassisk uttrykk. Designet gir et elegant og tidløst uttrykk - laget for å brukes og for å beholde sin eleganse, enten du bruker det til hverdags eller i spesielle øyeblikk.

Eternity-kolleksjonen bygger på Aagaards diamantbytteprogram, der du kan bytte ut diamanten din mot en større diamant innen to år - og bare betale prisforskjellen. Dette gir deg friheten til å la smykkene dine vokse med deg over tid.

Eternity fra Aagaard bærer kolleksjonens særegne DNA: tidløs smykkedesign med fokus på materialer og utførelser som varer - smykker som ikke skriker, men som huskes.

Når du kjøper Eternity-anhenget hos A-Hjort, får du enkel bytteservice og personlig kundeservice som gjør kjøpsopplevelsen trygg og enkel - enten du velger et smykke til deg selv eller som en gave som vil bli husket.

Sjekk ut noen andre gode tilbud her!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Les mer om Eternity Diamond By Aagaard og se alle produktene her