Creoles, 1.9 x 32 mm
- Merke:
- Essentials by Aagaard
- Produkttype:
- Øreringer
- Flere detaljer:
- Creol
- Diameter:
- 32 mm (3,2 cm)
- Farge:
- Gullfarge
- Materiale:
- Gullbelagt sterlingsølv 925
- Artikkelnummer:
- 03994037
- EAN:
- 5710879763054
- Fri frakt ved kjøp over 749 kr
- Mulighet for gaveinnpakning til 29 kr
- 60 dager returrett
Essentials by Aagaard
Essentials by Aagaard kombinerer klassisk smykkedesign med enkle, tidløse former som er laget for å brukes om og om igjen. Kolleksjonen består av elegante smykker i sterlingsølv, forgylt sølv, gull og hvitt gull, som passer både til hverdag og fest. Fra delikate anheng og øredobber til personlige symboler og klassiske favoritter som er enkle å style alene eller sammen. Hos A-Hjort finner du et nøye utvalgt sortiment fra Essentials by Aagaard, der kvalitet, funksjonalitet og tidløs design går hånd i hånd.
Vanntette smykker
"Vannbestandige smykker" er smykker som tåler en høy grad av hverdagsvann - som håndvask og lett regn - uten å endre utseende raskt. Alt handler om materiale og overflate. Rustfritt stål og massivt gull tåler vanligvis vann bedre enn forgylte smykker, som for eksempel gullbelagte smykker. I noen tilfeller brukes også følgende PVD-behandling (Physical Vapour Deposition), der et svært tynt, hardt belegg "bindes" til overflaten og kan gi bedre slitestyrke enn tradisjonelle belegg - men det er likevel en overflate som kan slites ut etter hvert, avhengig av bruk. Smykker med steiner, perler eller lim bør generelt holdes tørre.
Gullbelagt sterlingsølv 925
Gullbelagt sterlingsølv 925 er ekte sterlingsølv (92,5 % sølv) med et tynt lag gull på overflaten, noe som gir et varmt gullfarget uttrykk. Forgyllingen er vanligvis utført med gull i ca. 18-22 karat, så fargen kan variere i tone. Ettersom belegget er en overflate, opprettholdes finishen best ved skånsom bruk og riktig pleie.
Mer om Creoles, 1.9 x 32 mm
Den gullbelagte overflaten endrer karakteren til creolene på en subtil, men tydelig måte. Disse creolene fra Essentials by Aagaard i gullbelagt sterlingsølv har den samme velbalanserte, avrundede formen og den praktiske klikk- eller vippelukkingen som de andre variantene i familien - men den varme gulltonen gir dem en mykere og mer innbydende karakter, noe som gjør dem til et naturlig valg for deg som foretrekker gull fremfor det kjøligere sølvlooket.
Det er en bøyle som fungerer stille og effektivt. Den gir et varmt og stilrent uttrykk alene, klassisk symmetri som par og fungerer som det varme og nøytrale ankeret i en ørestabel som ønsker et gullfarget utgangspunkt. Den gullbelagte finishen gir den en tilgjengelighet og hverdagslighet som gjør den til et smykke du elsker å ha ved hånden.
Essentials by Aagaard er bygget opp rundt materialer som gull, hvitt gull og sterlingsølv og enkle former med høy bruksverdi - smykker som er skapt for å fungere på tvers av livssituasjoner og anledninger uten å miste sitt uttrykk.
Hos A-Hjort finner du et utvalgt sortiment fra Essentials by Aagaard og en trygg og enkel handleopplevelse, enten smykkene er til deg selv eller til noen andre.